Aankondiging eerste excursie 2009

Aankondigingen van orchideeënreizen en excursies in binnen- en buitenland.

Moderator: Michiel Janssen

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Walter
Berichten: 492
Lid geworden op: di dec 26, 2006 4:38 pm
Locatie: Nieuwkerken-Waas
Contacteer:

Aankondiging eerste excursie 2009

Bericht door Walter »

Thema: Ophrys araneola, de eerste bloeiende orchidee van onze streken.

Wanneer: op 2e Paasdag maandag 13 april 2009
Waar: in de streek tussen Laon en Reims (departement Aisne Frankrijk)

Naast de vroege spinnenorchis hebben we ook aandacht voor rozetten van vliegenorchis, spinnenorchis, bijenorchis, hommelorchis, bruine orchis, bergnachtorchis, grote muggenorchis, poppenorchis, bosorchis en bokkenorchis.

We kijken ook naar bloeiende gulden sleutelbloem, voorjaarsganzerik, bosanemoon, gevlekt longkruid, slanke sleutelbloem, ruig viooltje, muskuskruid, witsporig bosviooltje

Excursie open voor alle leden van W.E.O. Inschrijven kan hier door een berichtje te plaatsen. Een gemeenschappelijk afspraakpunt wordt later nog bepaald, maar in eerste instantie is dit aan de afrit 13 van de autostrade A26 / E17 (St.- Quentin - Laon - Reims), aan het kruispunt met de N2 (Maubeuge - Vervins - Laon)
sized_Ophrys araneola 050420081.JPG
sized_Ophrys araneola 050420081.JPG (110.62 KiB) 4605 keer bekeken
Met vriendelijke Vlaamse groeten !
Gebruikersavatar
Mark Meijrink
Berichten: 1149
Lid geworden op: ma dec 17, 2007 4:50 pm
Locatie: Hijum
Contacteer:

Re: Aankondiging eerste excursie 2009

Bericht door Mark Meijrink »

Zijn er nog WEO'ers die hier heen gaan? Ik heb zelf namelijk geen vervoer :-(, maar misschien dat we de reiskosten kunnen delen?

M.v.gr. Mark
Plaats reactie